آشنایی با اثرات مکمل سوستانون

آشنایی با اثرات مکمّل سوستانول

آشنایی کامل با اثرات مکمل سوستانون

مکمل سوستانون یکی از مکمل های محبوب، پرمصرف و پرطرفدار در میان ورزشکاران است که از ۴ استر گوناگون و مختلف تشکیل شده است که با استفاده از این ۴ استر؛مکانیسم آزادسازی تستوسترون تقریباً مرحله به مرحله در بدن انجام می شود.

این مکمل در واقع یک استروئید بوده و از طریق تزریق به بدن استفاده می شود. یکی از اثرات مکمل سوستانون بر بدن ورزشکاران این است که باعث افزایش حجم عضلات و پرورش اندام آن ها شده و قدرت و تحمّل بدن آن ها را در برابر ورزش ها و تمرین های سنگین افزایش می دهد.

در واقع این مکمل دارای خواصّ آنابولیک و آندروژنیک قدرتمندی بوده و معمولاً مصرف این مکمل برای خانم ها مناسب نبوده و توصیه نمی شود.

برای آشنایی با اثرات مکمل سوستانون در بدن،ابتدا لازم است که با ترکیبات آن آشنا شده و بدانید که این مکمل از ۴ استر به نام های تستوسترون پروپیونات،تستوسترون پنیل پروپیونات،تستوسترون ایزوکپروات و تستوسترون دکانوات تشکیل شده است که هر کدام در زمان خاصّ خود عمل کرده و تأثیرات متفاوتی در بدن افراد می گذارند.

در واقع با ترکیب شدن این ۴ استر با هم در بدن،ویژگی هایی از قبیل ذخیره ی آب کمتر و همچنین عوارض جانبی کمتر ایجاد می شوند.

طرز استفاده مکمل سوستانون

اثرات مکمل سوستانون بسته به دوز و زمان مصرف هر کدام از استرها متغیّر بوده و برای تأثیرگذاری هر چه بهتر،باید هر شخص متناسب با هدف و ویژگی های بدنی خود به طرز صحیحی از آن استفاده کند تا بتواند سریع تر به هدف خود دست یابد.

اثرات تستوسترون فنیل پروپیونات و ایزوکپروات موجود در استروئید سوستانون برای مدّت زمان ۳ هفته در خون باقی مانده و این گونه باعث تأثیرگذاری دراز مدّت این مکمل می شوند و همچنین اثرات تستوسترون دکانوات نیز بیشتر از ۱ ماه در خون باقی مانده و فعّال می باشد که این استر نسبت به استرهای دیگر بادوام ترین و طولانی ترین تأثیرگذاری را در بدن دارد.

آشنایی با اثرات مکمّل سوستانولمکمّل سوستانون و استرهای آن

در واقع طرّاحی سوستانون به گونه ای است که تستوسترون را در بدن به سرعت آزاد کرده و مانع خستگی فرد در هنگام ورزش ها و فعّالیت های طولانی می شود.

برای کامل کردن اثرات مکمل سوستانون در بدن حتماً باید تزریق آن هر ۱۰ روز یک مرتبه صورت گرفته و از افزایش دوز مصرفی و تغییر زمان مصرف آن خودداری شود؛در غیر این صورت نه تنها از فوائد این مکمل در بدن خود بی نصیب می مانید؛بلکه با عوارض جانبی بیشتری نیز رو به رو می شوید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. این فیلد الزامی است.

Call Now Button
Open chat
به راهنمایی احتیاج دارید؟
سلام
به راهنمایی احتیاج دارید؟
Powered by