همه چیز در مورد استروئید

استروئید

اگر بخواهیم به طور دقیق با استروئید و مزایا و معایب آن آشنا شویم،در ابتدا باید توجه داشته باشیم که استفاده نابجا و نادرست از هر ماده دارویی ممکن است باعث ایجاد ضرر و زیان شود و بهتر است تا از هر ماده ای طبق تجویز یک فرد متخصص،طبق اصول اساسی استفاده شود تا اثرات نامطلوب آن به حداقل برسد و بتوان نتیجه ای موفقیت آمیز بدست آورد.

استروئید در ورزش

استروئیدها،قابلیت افزایش هورمون مردانه یا همان تستوسترون را دارند و از ترکیب چند ماده آلی تشکیل می شوند. این ترکیب آلی حدود نیم قرن است که در بین ورزشکاران،به خصوص کسانی که در رشته بدنسازی فعالیت می کنند،رایج است و به عنوان یک ترکیب مناسب برای عضله سازی استفاده می شود.از طرفی دیگر علاوه بر استفاده از این ترکیب در بین ورزشکاران،می توان گفت که یکی دیگر از دلایل استفاده ی رایج مردم از این ماده ،تاثیر چشمگیر آن در سنتز پروتئین و بهبود کیفیت هورمون های مردان میباشد.

مزایای استروئید

مزایای استفاده اصولی از استروئید

  1. در صورتی که استروئید طبق اصول در برنامه تمرینی و زیر نظر پزشک مصرف شود،میتواند به ورزشکاران کمک کند که اندامی تراشیده داشته باشند و روند عضله سازی در انها سرعت پیدا کند.

۲. تعدادی از آقایان ممکن است بر اثر دلایل مختلفی دچار مشکل کمبود میل جنسی شوند ک با استفاده از این ماده ی دارویی زیر نظر پزشک،میل جنسی آنها افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

۳. دسته ای از مردان نیز ممکن است دراثر اختلالات هورمونی دچار بلوغ دیررس شوند و این موضوع ابعاد مختلف زندگی آنان را تحت تاثیر قرار دهد،در چنین شرایطی اصولا متخصصان برای دوره ی درمان آنان،استروئید تجویز می کنند.

۴. یکی دیگر از مهمترین موارد استفاده از این ترکیب آلی برای بیمارانی می باشد که در دوره ی درمانی خود با بیماری ایدز دست و پنجه نرم میکنند و دچار کاهش قدرت بدنی و تحلیل عضلات بدن میشوند.

نکته: افراط و تفریط در استفاده از استروئید می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای سلامت افراد به همراه داشته باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. این فیلد الزامی است.

Call Now Button
Open chat
به راهنمایی احتیاج دارید؟
سلام
به راهنمایی احتیاج دارید؟
Powered by