آلبومین،یک نوع پروتئین طبیعی برای بدنسازان

پودر سفیده تخم مرغ

جالب است بدانید که تمام پروتئین هایی که به صورت محلول در اب میباشند که قابلیت حل شدن در محلول های کنسانتره نمکی را نیز دارند.آلبومین در مقابل حرارت ممکن است شکل اولیه ی خود را از دست دهد و دچار فرایند انعقاد شود.

منابع آلبومین
منابع آلبومین

یکی از منابع پرکاربرد آلبومین، سفیده ی تخم مرغ است که در اثر حرارت و پخت و پز،حالت لختگی پیدا میکند و رنگ اولیه اش نیز تغییر میکند.

امروزه بر اساس همین موضوع،مکمل های غذایی وی آلبومین برای ورزشکاران ساخته شده است که از یکی از بهترین و طبیعی ترین انواع پروتئین های با کیفیت طبیعت ساخته شده است.این مکمل ورزشی از منابع بسیار غنی آمینو اسید ها می باشد طبق تحقیقات انجام شده در این زمینه،بدن افراد در هرسنی و با هر جنسیتی، برای سوخت و ساز طبیعی خود به آن نیاز دارد.

اثرات مختلف آلبومین در سلامت بدن

در هرصورت عضلات و ماهیچه های بدن به دریافت روزانه پروتئین نیاز دارد تا از منبع آلبومین تغذیه کند.

اگر یک ورزشکار نتواند در طول تمرین هایش مواد حیاتی بدنش را دریافت کند و ذخایر عناصر مهم و حیاتی بدن او بسیار پایین باشد،به تدریج توانایی بدن او کاهش خواهد یافت و تمام حرکات ورزشی و تمارینش بدون نتیجه خواهد و حتی در برخی موارد نیز ممکن است به سلامت او نیز آسیب جدی وارد شود.

طبق امار بدست امده در سال های اخیر،ورزشکارانی که آلبومین را به عنوان یک منبع پروتئینی در رژیم غذایی خود گنجانده اند،در مدت زمان کوتاه تری موفقیت های چشمگیری در عضله سازی و افزایش توانایی و قدرت بدنی بدست آورده اند.

مزایای آلبومین
مزایای آلبومین

از دیگر اثرات این مکمل در سلامت بدن به شرح زیر میباشد:

۱.      کاهش نرخ سرطان

۲.      مبارزه با HIV

۳.        افزایش قدرت ایمنی بدن

۴.      کاهش استرس

۵.      افزایش سطح سروتونین در داخل مغز

۶.        ارتقاء عملکرد کبد

۷.      کاهش فشار خون

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. این فیلد الزامی است.

Call Now Button
Open chat
به راهنمایی احتیاج دارید؟
سلام
به راهنمایی احتیاج دارید؟
Powered by